- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Jännitetesterit
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja EXTECH Virran lähde paristo LR03 AAA 1,5V x2 Paristo/ akku paristo LR03 AAA 1,5V x2 Mittarin tyyppi refraktometri Ulkomitat 113x60x38mm Mittausmuisti 10 Massa ilman paristoa 120g... Lue lisää
428,71 €(Sis.alv)
341,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RF153
- Paino: 0.21 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Mittausalue: 10...95% Brix
- Valmistaja: EXTECH
- Ulkoiset koot: 113x60x38mm
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: käsivyö
- Virran lähde: paristo LR03 AAA 1,5V x2
- Mittarin tyyppi: refraktometri
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: nollan kalibroinnin funktio
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen lämpötilan korvaus
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD-toiminto (näytön lukemien pysäyttäminen)
- Massa ilman paristoa: 120g
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: REFRAKTOMETRI - 10÷95% BRIX - MITT.TARKK: ±0,2% BRIX - IP65 RF153
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EXTECH |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| Paristo/ akku | paristo LR03 AAA 1,5V x2 |
| Mittarin tyyppi | refraktometri |
| Ulkomitat | 113x60x38mm |
| Mittausmuisti | 10 |
| Massa ilman paristoa | 120g |
| Mittausalue | 10...95% Brix |
| Mittauksen tarkkuus | ±0,2% Brix |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen lämpötilan korvaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD-toiminto (näytön lukemien pysäyttäminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | nollan kalibroinnin funktio |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Standardivarustus | käsivyö |
| Standardivarustus | suojus |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista