- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MITTARI: OIKOSULKUSILMUKAN IMPEDANSSI - LCD - VAC: 0÷500V - IP54



Valmistaja MEGGER Mittarin tyyppi oikosulkusilmukan impedanssi Näytön tyyppi LCD Mittaus AC jännite Mittaus RCD-kytkinten liipaisuaika Mittaus silmukkaimpedanssi Mittaus taajuus- Mittaus... Lue lisää
2321,52 €(Sis.alv)
1849,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MEG-LRCD220
- Paino: 2.46 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Nimellisvirta: 15mA...2,4A
- Valmistaja: MEGGER
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 300V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Standardivarustus: valmistajan kalibrointisertifikaatti
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 203x148x78mm
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x8
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: taajuus-
- Mittaus: vaihejärjestys
- Mittaus: silmukkaimpedanssi
- Mittaus: RCD-kytkinten liipaisuaika
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 0...500V
- Massa pariston kanssa: 980g
- Mittarin tyyppi: oikosulkusilmukan impedanssi
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: odetettu oikosulkuvirta (PFC) alle 20kA
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: vaihekulman valinta 0°/180°
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 25...450Hz
- Pistokkeen malli: EU
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: OIKOSULKUSILMUKAN IMPEDANSSI - LCD - VAC: 0÷500V - IP54
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MEGGER |
| Mittarin tyyppi | oikosulkusilmukan impedanssi |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | RCD-kytkinten liipaisuaika |
| Mittaus | silmukkaimpedanssi |
| Mittaus | taajuus- |
| Mittaus | vaihejärjestys |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 0...500V |
| AC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(2% + 2 digit) |
| Nimellisvirta | 15mA...2,4A |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 25...450Hz |
| Taajuuden mittauksen tarkkuus | ±0,1Hz |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 300V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x8 |
| Pistokkeen malli | EU |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | odetettu oikosulkuvirta (PFC) alle 20kA |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | vaihekulman valinta 0°/180° |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | valmistajan kalibrointisertifikaatti |
| Koot | 203x148x78mm |
| Massa pariston kanssa | 980g |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x8 |
| RCD kytkinten testi | 10mA, 30mA, 100mA, 300mA, 500mA, 1000mA |
| Oikosulkuvirran mittausalue | 20kA |
| Oikosulkusilmukan impedanssialue | 10mohm...2kohm |
| Silmukan impedanssin mittauksen tarkkuus | ±(5%% + 30mohm) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista