- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Jännitetesterit
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BEHA-AMPROBE Mittarin tyyppi monitoiminen Mittarin laji digitaalinen Mittarin laji pihtimäinen Mitattavan johdon max. halkaisija 26mm Näytön tyyppi LCD Näyttöparametrit 3,75 numeroa... Lue lisää
858,07 €(Sis.alv)
683,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CHB15-D
- Paino: 0.46 kg
- Valmistaja: BEHA-AMPROBE
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT II
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT II 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT II
- Standardivarustus: suojus
- Standardivarustus: mittausjohdot
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD 3,75 numeroa (3999)
- Sovelletun näytön laji: palkkinäyttö
- Koot: 183x63,6x35,6mm
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x2
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 100mA...200A
- Mitattavan johdon max. halkaisija: 26mm
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: DC jännite-
- Mittaus: resistanssi
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: DC virta-
- Mittaus: taajuus-
- AC jännitteen mittauksen arvoalue: 1...400V
- Massa pariston kanssa: 190g
- Mittarin tyyppi: AC/DC digitaalinen pihtivirtamittari
- Mittarin tyyppi: monitoiminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MIN/MAX toiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: arvoalueiden käsivaihto
- Näytteenotto: 2x/s
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 100mOhm...400Ohm
- DC sähkövirran mittauksen arvoalue: 100mA...200A
- Taajuuden mittauksen arvoalue: 100mHz...50Hz
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI: MONITOIMINEN - DIGITAALINEN,PIHTIMÄINEN - ØJOH: 26MM - LCD CHB15-D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BEHA-AMPROBE |
| Mittarin tyyppi | monitoiminen |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Mittarin laji | pihtimäinen |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 26mm |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näyttöparametrit | 3,75 numeroa (3999) |
| Näytteenotto | 2x/s |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 100mA...200A |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 100mA...200A |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | arvoalueiden käsivaihto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX toiminto |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(2% + 2 digit) |
| AC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(2% + 3 digit) |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 1...400V |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±(2% + 2 digit) |
| AC jännitteen mittauksen arvoalue | 1...400V |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 100mohm...400ohm |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 100mHz...50Hz |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | akustinen merkki |
| Virtapiirin jatkuvuustestaus | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 16,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 12,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |