- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja RECA Sähkötyökaluvarusteiden tyyppi poranterä Poran tyyppi metalliin Työkalujen käyttosovellus grafiitti Työkalujen käyttosovellus karkaistu valurauta Työkalujen käyttosovellus... Lue lisää
66,24 €(Sis.alv)
52,78 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RECA-0629-001-055
- Paino: 44.2 g
- Materiaali: HSS pikateräs
- Valmistaja: RECA
- Yhteensopivuus normin kanssa: DIN 1869
- Pituus: 260mm
- Versio: pitkä
- Poran halkaisija: 5,5mm
- Työkalujen käyttosovellus: teräs
- Työkalujen käyttosovellus: valurauta
- Työkalujen käyttosovellus: seosteräs
- Työkalujen käyttosovellus: grafiitti
- Työkalujen käyttosovellus: karkaistu valurauta
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RECA |
| Sähkötyökaluvarusteiden tyyppi | poranterä |
| Poran tyyppi | metalliin |
| Työkalujen käyttosovellus | grafiitti |
| Työkalujen käyttosovellus | karkaistu valurauta |
| Työkalujen käyttosovellus | seosteräs |
| Työkalujen käyttosovellus | teräs |
| Työkalujen käyttosovellus | valurauta |
| Poran halkaisija | 5,5mm |
| Pituus | 260mm |
| Materiaali | HSS pikateräs |
| Työosan pituus | 180mm |
| Yhteensopivuusnormi | DIN 1869 |
| Versio | pitkä |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €