
LIITÄNTÄKAAPELI - KELTAINEN - 4,5M
HR000005
Tuotekoodi: COBA-HR000005
40,13 €(Sis.alv)
31,98 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | COBA EUROPE |
| Leveys | 0,9m |
| Pituus | 1,2m |
| Materiaali | polyuretaani |
| Väri | musta |
| Versio | ESD |
| Paksuus | 14mm |
| Matan ominaisuudet | varustettu salvan urososalla 10mm |
| Setin sisältö | antistaattinen matta |
| Setin sisältö | maadoituskaapeli |
| Pintaresistanssi | Yhteensopivat tuotteet![]() LIITÄNTÄKAAPELI - KELTAINEN - 4,5MHR000005 Tuotekoodi: COBA-HR000005 40,13 €(Sis.alv) 31,98 €(alv 0%) Tuote loppu toimittajalta ![]() ![]() NAUHA KENKIIN - ESD - 1KPL - MUSTA,SININEN - KIINNITYS: KLIPSIHR000008 Tuotekoodi: COBA-HR000008 28,24 €(Sis.alv) 22,50 €(alv 0%) Tilattavissa 3 kpl Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua. kpl Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |