- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HPX Nauhan tyyppi maskaus- Leveys 25mm Pituus 25m Paksuus 90µm Liiman laji akryyli- Väri oranssi Toimintalämpötila max. 100°C Kantajan materiaali washi-paperi Liimausvoima 0,2N/mm... Lue lisää
6,90 €(Sis.alv)
5,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HPX-M4400-2525-OR
- Paino: 67.1 g
- Leveys: 25mm
- Paksuus: 90µm
- Resistanssi: UV-säteet
- Resistanssi: liuottimet
- Toimintalämpötila: max. 100°C
- Valmistaja: HPX
- Väri: oranssi
- Pituus: 25m
- Tuotantosarja: MASKING 4400 FINE LINE
- Liiman laji: akryyli-
- Vetolujuus: 30N/cm
- Tilattavissa 12 rlaTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
rla
| Valmistaja | HPX |
| Nauhan tyyppi | maskaus- |
| Leveys | 25mm |
| Pituus | 25m |
| Paksuus | 90µm |
| Liiman laji | akryyli- |
| Väri | oranssi |
| Toimintalämpötila | max. 100°C |
| Kantajan materiaali | washi-paperi |
| Liimausvoima | 0,2N/mm |
| Nauhojen käyttösovellukset | automotive |
| Nauhojen käyttösovellukset | kiillotettavien metallipintojen suojaus korroosiolta ja vahingoilta |
| Nauhojen käyttösovellukset | maskaus |
| Nauhojen ominaisuudet | erittäin korkea tarttuvuus |
| Nauhojen ominaisuudet | irrottamisen jälkeen ei jätä liimajäännöksiä |
| Nauhojen ominaisuudet | voi irrottaa kädellä |
| Nauhojen ominaisuudet | yksipuolisesti liimaava |
| Resistanssi | liuottimet |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Vetolujuus | 30N/cm |
| Tuotantosarja | MASKING 4400 FINE LINE |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista