- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Jännitetesterit
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CHAUVIN ARNOUX Mittaus lämpötila (K termoparin ja infrapuna-anturin avulla) Mittaus pätöteho Mittaus pyörimisnopeus Mittaus taajuus- Paristo/ akku paristo LR6 AA 1,5V x6 Virran lähde... Lue lisää
3244,38 €(Sis.alv)
2585,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CA-922
- Paino: 0.86 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Valmistaja: CHAUVIN ARNOUX
- Massa: 860g
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 600V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Tuloimpedanssi: 1MOhm
- Standardivarustus: krokotiili-liittimet 2 kpl.
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: BNC adapteri - 2 kpl.
- Standardivarustus: kannettava laukku
- Standardivarustus: USB varustettu optokaapeli
- Standardivarustus: käyttöturvallisuustiedote
- Standardivarustus: mittapäät (4 kpl.)
- Standardivarustus: mittauskoetin x4
- Standardivarustus: Jakki USB-kaapeli
- Standardivarustus: akun tuoteseloste
- Standardivarustus: USB seinäpistoke
- Sovelletun näytön laji: LCD 3,5" (320x240)
- Sovelletun näytön laji: väri
- Sovelletun näytön laji: LCD 3,5"
- Koot: 214x110x57mm
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x6
- Mittaus: taajuus-
- Mittaus: pätöteho
- Mittaus: pyörimisnopeus
- Mittaus: lämpötila (K termoparin ja infrapuna-anturin avulla)
- Kapasitanssin mittauksen arvoalue: 5nF...5mF
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: muistitoiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: matemaattiset funktiot: kanavan inversio, yhteenlasku, vähennyslasku, kertolasku, jakolasku (säädettävä skaalaus)
- Näytteenotto: 2 Gs/s
- Resistanssin mittauksen arvoalue: 80Ohm...32MOhm
- Liittimen laji: BNC x2
- Lisätoimitoja: virtapiirin jatkuvuustesti
- Lisätoimitoja: vuorovaikutteinen tuki
- Kanavien luku: 2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MANUAALINEN OSKILLOSKOOPPI - 20MHZ - 9BIT - VÄRI,LCD 3,5" - CH: 2 CA 922
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHAUVIN ARNOUX |
| Mittaus | lämpötila (K termoparin ja infrapuna-anturin avulla) |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | pyörimisnopeus |
| Mittaus | taajuus- |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x6 |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x6 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | matemaattiset funktiot: kanavan inversio, yhteenlasku, vähennyslasku, kertolasku, jakolasku (säädettävä skaalaus) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | muistitoiminto |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Näytön tyyppi | LCD 3,5" |
| Näytön tyyppi | väri |
| Oskilloskoopin tyyppi | manuaalinen oskilloskooppi |
| Ohjelmisto | SX-METRO |
| Kommunikointi tietokoneen kanssa | USB |
| Lisätoimitoja | virtapiirin jatkuvuustesti |
| Lisätoimitoja | vuorovaikutteinen tuki |
| Kapasitanssin mittauksen arvoalue | 5nF...5mF |
| Koot | 214x110x57mm |
| DC jännitteen mittauksen arvoalue | 800mV...800V |
| DC jännitteen mittauksen tarkkuus | ±1% |
| Kanavien luku | 2 |
| Kapasitanssin mittauksen tarkkuus | ±2% |
| Resistanssin mittauksen tarkkuus | ±2% |
| Dioditestaus | 3,3V |
| Pystyerotuskyky | 9bit |
| Resistanssin mittauksen arvoalue | 80ohm...32Mohm |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Näytteenottomuistin pituus | 2,5kpts/ch |
| Mittausmuisti | 2700 |
| Tuloimpedanssi | 1Mohm |
| Kaista | 20MHz |
| Näytteenotto | 2 Gs/s |
| Standardivarustus | akun tuoteseloste |
| Standardivarustus | BNC adapteri - 2 kpl. |
| Standardivarustus | Jakki – USB-kaapeli |
| Standardivarustus | kannettava laukku |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | käyttöturvallisuustiedote |
| Standardivarustus | krokotiili-liittimet 2 kpl. |
| Standardivarustus | mittauskoetin x4 |
| Standardivarustus | USB seinäpistoke |
| Standardivarustus | USB varustettu optokaapeli |
| Liittimen laji | BNC x2 |
| Tulokytkentä | AC, DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista