- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Jännitetesterit
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIKA Tiivistysluokka IP50 Paineen mittausalue -1...9bar Halkaisija 160mm Tarkkuusluokka 1,6 Medium lämpötila max 200°C Kotelon materiaali teräs Mittarin laji analoginen Mittarin laji... Lue lisää
166,20 €(Sis.alv)
132,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 111.22-12440264
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP50
- Halkaisija: 160mm
- Kotelon materiaali: teräs
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: WIKA
- Massa: 910g
- Mittausvälineiden käyttösovellus: lämpöteollisuus
- Tuotantosarja: 111.22
- Mittaus: paineen
- Mittarin tyyppi: manometri
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: anturin ala-asento
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MANOMETRI - -1÷9BAR - LUOKKA: 1,6 - 160MM - LÄMP: -25÷60°C - IP50 - TERÄS 12440264
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIKA |
| Tiivistysluokka | IP50 |
| Paineen mittausalue | -1...9bar |
| Halkaisija | 160mm |
| Tarkkuusluokka | 1,6 |
| Medium lämpötila | max 200°C |
| Kotelon materiaali | teräs |
| Mittarin laji | analoginen |
| Mittarin laji | Bourdon-putkella |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | anturin ala-asento |
| Mittausvälineiden käyttösovellus | lämpöteollisuus |
| Mekaaninen liitäntä | M20x1,5 |
| Mittarin tyyppi | manometri |
| Mittaus | paineen |
| Tuotantosarja | 111.22 |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista