- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Jännitetesterit
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote







Valmistaja CHAUVIN ARNOUX Mittaus paineen Paristo/ akku paristo 6LR61 9V x1 Virran lähde paristo 6LR61 9V x1 Mittauslaitteiden ominaisuudet AUTO HOLD Mittauslaitteiden ominaisuudet automaattinen... Lue lisää
1462,28 €(Sis.alv)
1165,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CA-850
- Paino: 0.71 kg
- Toimintalämpötila: 0...50°C
- Valmistaja: CHAUVIN ARNOUX
- Massa: 220g
- Standardivarustus: kotelo
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: 2 liitäntäputkea
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Koot: 72x182x30mm
- Valaistus: kyllä
- Virran lähde: paristo 6LR61 9V x1
- Mittaus: paineen
- Mittarin tyyppi: manometri
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: automaattinen sammuttaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MAX, MIN arvojen tallennus
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: AUTO HOLD
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: erotuspaineen mittaus
- mittausyksikkö: kg/cm<sup>2</sup>
- mittausyksikkö: in Hg
- mittausyksikkö: kPa
- mittausyksikkö: in H<sub>2</sub>O
- mittausyksikkö: ozin<sup>2</sup>
- mittausyksikkö: mm Hg
- mittausyksikkö: bar
- mittausyksikkö: cm H<sub>2</sub>O
- mittausyksikkö: ft H<sub>2</sub>O
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MANOMETRI - -100÷100PSI - LCD - MITTAUSTARK: ±0,3% - 0÷50°C C.A 850
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHAUVIN ARNOUX |
| Mittaus | paineen |
| Paristo/ akku | paristo 6LR61 9V x1 |
| Virran lähde | paristo 6LR61 9V x1 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | AUTO HOLD |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | erotuspaineen mittaus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MAX, MIN arvojen tallennus |
| mittausyksikkö | bar |
| mittausyksikkö | cm H2O |
| mittausyksikkö | ft H2O |
| mittausyksikkö | in Hg |
| mittausyksikkö | in H2O |
| mittausyksikkö | kg/cm2 |
| mittausyksikkö | kPa |
| mittausyksikkö | mm Hg |
| mittausyksikkö | ozin2 |
| Mittarin tyyppi | manometri |
| Valaistus | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Paineen mittausalue | -100...100psi |
| Toimintalämpötila | 0...50°C |
| Koot | 72x182x30mm |
| Mittauksen erottelukyky | 0,01 psi |
| Standardivarustus | 2 liitäntäputkea |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | kotelo |
| Mittauksen tarkkuus | ±0,3% |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista