- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Jännitetesterit
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LASKURI - DIGITAALINEN,ASENNUS-DIN-KISKOLLE - 1-VAIHEINEN - LCD
EM2M-1P-C-100A-MID-ROHS



Valmistaja SELEC Mittarin tyyppi laskuri Mittaus AC jännite Mittaus AC virta Mittaus loisteho Mittaus loisteho Mittaus näennäisteho Mittaus näennäisteho Mittaus pätöteho Mittaus pätöteho... Lue lisää
89,69 €(Sis.alv)
71,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EM2M-1P-C-100A-MID
- Paino: 0.19 kg
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: SELEC
- Sovelletun näytön laji: LCD
- AC sähkövirran mittauksen arvoalue: 10mA...100A
- Mittaus: AC virta
- Mittaus: AC jännite
- Mittaus: taajuus-
- Mittaus: pätöteho
- Mittaus: loisteho
- Mittaus: näennäisteho
- Mittaus: tehokerroin
- Mittarin tyyppi: laskuri
- Todellisen tehollisarvon mittaus: True RMS
- Lähtö: pulssilähtö x2
- Siirtoprotokolla: MODBUS RTU
- Verkoston laji: 1-vaiheinen
- Käyttötaajuus: 45...65Hz
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SELEC |
| Mittarin tyyppi | laskuri |
| Mittaus | AC jännite |
| Mittaus | AC virta |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | loisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | näennäisteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | pätöteho |
| Mittaus | taajuus- |
| Mittaus | tehokerroin |
| Mittarin laji | asennus- |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Käyttötaajuus | 45...65Hz |
| Verkoston laji | 1-vaiheinen |
| Tulojännite | 176...276V |
| Siirtoprotokolla | Modbus RTU |
| Lähtö | pulssilähtö x2 |
| Liitäntä | RS485 |
| Mittauksen tyyppi | suora |
| Todellisen tehollisarvon mittaus | True RMS |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| AC sähkövirran mittauksen arvoalue | 10mA...100A |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 35x90x47mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €