- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CONTROLIN GMBH Mittaus sähköenergia Mittarin laji asennus- Mittarin laji digitaalinen Tarkkuusluokka B Mittarin tyyppi laskuri Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP51 Mittauslaitteiden... Lue lisää
99,57 €(Sis.alv)
79,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SKD-045-BM
- Paino: 76.7 g
- Tiivistysluokka: IP51
- Nimellisjännite: 230V
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: CONTROLIN GMBH
- Huippuvirta: 45A
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: taustavalaistu
- Valaistus: kyllä
- Mittaus: teho
- Mittaus: electric energy
- Mittaus: sähköenergia
- Mittarin tyyppi: sähköenergian laskurit
- Mittarin tyyppi: laskuri
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kWh - energiankulutuksen mittaus ja tallennus
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: MID-todistus
- Verkoston laji: 1-vaiheinen
- Käyttötaajuus: 50Hz
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CONTROLIN GMBH |
| Mittaus | sähköenergia |
| Mittarin laji | asennus- |
| Mittarin laji | digitaalinen |
| Tarkkuusluokka | B |
| Mittarin tyyppi | laskuri |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP51 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kWh - energiankulutuksen mittaus ja tallennus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MID-todistus |
| Valaistus | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittauksen tyyppi | suora |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Mitat (lev. x kork. x syv.) | 17,5x119x62mm |
| Huippuvirta | 45A |
| Käyttötaajuus | 50Hz |
| Nimellisjännite | 230V |
| Verkoston laji | 1-vaiheinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €