
MUELLER ELECTRIC
LABORATORIOLIITIN: BANAANI 2MM - OIKOSULKUSILTA - 5A - MUSTA
BU-P3452
Tuotekoodi: BU-P3452
14,51 €(Sis.alv)
11,57 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Toimintalämpötila | -50...120°C |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | ruuvi terminaali |
| Väri | musta |
| Liitin | pistorasia |
| Eristyksen materiaali | polyamidi |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 1,5kV |
| Liittimen malli | kaksois- |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 2mm |
| Liitoksen materiaali | berylliumkupari |


























