
MUELLER ELECTRIC
ERISTIN - 5KV - MUSTA - PVC - 99MM
BU-26-0
Tuotekoodi: BU-26-0
3,02 €(Sis.alv)
2,41 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Nimellisvirta | 75A |
| Kokonaispituus | 76mm |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Tarttuimen kyky | max. 19mm |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Asennus | puristus |
| Asennus | ruuvi terminaali |


