
MUELLER ELECTRIC
ERISTIN - 5KV - MUSTA - PVC - 66MM
BU-47-0
Tuotekoodi: BU-47-0
0,87 €(Sis.alv)
0,69 €(alv 0%)
Tilattavissa 18 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Tarttuimen kyky | max. 7,9mm |
| Kokonaispituus | 39mm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Asennus | puristus |
| Asennus | ruuvi terminaali |

