
MUELLER ELECTRIC
ERISTIN - MUSTA - PVC - 43MM - 2KPL
BU-46PR-0
Tuotekoodi: BU-46PR-0
0,67 €(Sis.alv)
0,54 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Väri | musta |
| Liitoksen materiaali | teräs |
| Liitoksen pinnoitus | kuparoitu |
| Max. johdon halkaisija | 5,26mm2 |
| Tarttuimen kyky | max. 29mm |
| Kokonaispituus | 79mm |
| Nimellisvirta | 50A |
| Asennus | juotettu |
| Asennus | puristus |


