- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Jännitetesterit
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FLUKE Yhteensopivuusnormi CAT III 1000V Yhteensopivuusnormi CAT IV 600V Yhteensopivuusnormi EN 61010 Väri musta ja punainen Pistorasian koko 2mm Tarttuimen kyky max. 8mm Nimellisvirta 10A... Lue lisää
62,52 €(Sis.alv)
49,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLK-AC175
- Paino: 34.6 g
- Nimellisvirta: 10A
- Nimellisjännite: 1kV DC
- Valmistaja: FLUKE
- Väri: musta ja punainen
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 600V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN61010 1000V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT III 1000V
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 600V CAT IV
- Yhteensopivuus normin kanssa: EN 61010 1000V CAT III
- Yhteensopivuus normin kanssa: CAT IV 600V
- Mittausvarusteiden tyyppi: hauenleuka
- Setin sisältö: krokotiilipuristin x2
- Tilattavissa 42 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FLUKE |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 1000V |
| Yhteensopivuusnormi | CAT IV 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Väri | musta ja punainen |
| Pistorasian koko | 2mm |
| Tarttuimen kyky | max. 8mm |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 1kV DC |
| Mittausvarusteiden tyyppi | hauenleuka |
| Setin sisältö | krokotiilipuristin x2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €