- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BIVAR Välikappaleen tyyppi eristysetäisyys Materiaali polyamidi 66 Väri luonnollinen Sovellus TO202 Sovellus TO220 Syttyvyysluokka UL94V-2 Välin pituus 3,8mm L-mitta 8mm Asennusaukkojen... Lue lisää
20,21 €(Sis.alv)
16,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 425-150
- Paino: 0.2 g
- Materiaali: polyamidi 66
- Valmistaja: BIVAR
- Väri: luonnollinen
- Sovellus: TO220
- Sovellus: TO202
- Asennusaukkojen rasteri: 8,8/3,6mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Välikappaleen tyyppi: eristysetäisyys
- Välin pituus: 3,8mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BIVAR |
| Välikappaleen tyyppi | eristysetäisyys |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Väri | luonnollinen |
| Sovellus | TO202 |
| Sovellus | TO220 |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Välin pituus | 3,8mm |
| L-mitta | 8mm |
| Asennusaukkojen rasteri | 8,8/3,6mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €