- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IBO Hydrauliikkatarvikkeiden tyyppi sulkuventtiili Toimintapaine max. 30bar Medium lämpötila max 120°C Hydraulic connection 3/4" Tiivistysluokka IP64 Lähdön konfiguraatio NO... Lue lisää
114,77 €(Sis.alv)
91,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IBO-KAT01170
- Paino: 0.9 kg
- Tiivistysluokka: IP64
- Toimintalämpötila: 0...60°C
- Valmistaja: IBO
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IBO |
| Hydrauliikkatarvikkeiden tyyppi | sulkuventtiili |
| Toimintapaine | max. 30bar |
| Medium lämpötila | max 120°C |
| Hydraulic connection | 3/4" |
| Tiivistysluokka | IP64 |
| Lähdön konfiguraatio | NO |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Ohjausjännite | 220...240V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €