Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Uusi


Valmistaja DIGITOP ELECTRIC Toimintalämpötila -25...50°C Tiivistysluokka IP20 Näytön tyyppi LED Koskettimien asetukset NC + NO Mittauslaitteiden ominaisuudet red LED indicator Lähdöt... Lue lisää
69,33 €(Sis.alv)
55,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AP-50A
- Paino: 0.2 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 6A
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: DIGITOP ELECTRIC
- Toimintajännite: 50...400V
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Sovellus: protection of building installations
- Ulkoiset koot: 52,5x90x64mm
- Max. toimintavirta: 50A
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Sovelletun näytön laji: LED
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: red LED indicator
- Koskettimien asetukset: NC + NO
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DIGITOP ELECTRIC |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Näytön tyyppi | LED |
| Koskettimien asetukset | NC + NO |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | red LED indicator |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Automaatiomoduulin tyyppi | sähkönvalvontarele |
| Ulkomitat | 52,5x90x64mm |
| Nimellisvirta | 6A |
| Valvottu koko | AC-virta |
| Max. toimintavirta | 50A |
| Toimintajännite | 50...400V |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Sovellus | protection of building installations |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €