Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELE - RASIA-ASENNUS - 230VAC - IP20 - YESLY - -10÷50°C - 2400HZ CH: 2 - OUT: 2
13.22.8.230.B000



Valmistaja FINDER Automaatiomoduulin tyyppi rele Asennus tölkki Virtalähteen jännite 230V AC Tiivistysluokka IP20 Tuotantosarja YESLY Toimintalämpötila -10...50°C Koot 43x44,1x21,9mm Taajuus... Lue lisää
190,71 €(Sis.alv)
151,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 13.22.8.230.B000
- Paino: 81.2 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Liitin: ruuviliittimet
- Taajuus: 2400Hz
- Asennus: rasia-asennus
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: FINDER
- Tuotantosarja: YESLY
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Koot: 43x44,1x21,9mm
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähdön sähköiset parametrit: 230V AC/6A
- Lähtö laji: NO x2
- Kanavien luku: 2
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FINDER |
| Automaatiomoduulin tyyppi | rele |
| Asennus | tölkki |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tuotantosarja | YESLY |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Koot | 43x44,1x21,9mm |
| Taajuus | 2400Hz |
| Ulottuvuus | 10m |
| Kanavien luku | 2 |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Liitin | ruuviliittimet |
| Lähdön sähköiset parametrit | 230V AC/6A |
| Lähtö laji | NO x2 |
| Ohjausjännite | 110...230V AC |
| Ohjelmisto | erikoistettu mobiilisovellus |
| Ohjelmisto | Finder Toolbox Plus |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €