Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HONEYWELL Anturin tyyppi rajakytkin Toimilaite laji säädettävä tanko, jonka pituus on R 25-140mm Lähdön konfiguraatio NO + NC Max. toimintavirta 6A Kytkentäjännite max. 250V DC... Lue lisää
153,86 €(Sis.alv)
122,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GLDB01A4J
- Paino: 0.37 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Liitin: PG13,5
- Kytkinten ominaisuudet: hyppykoskettimet
- Anturin tyyppi: rajakytkin
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: HONEYWELL
- Asennusaukkojen rasteri: 20...22mm
- Rungon materiaali: muovi
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 3A / 240V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,55A / 120V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V DC
- Kytkentäjännite: max. 600V AC
- Mekaaninen kestävyys: 15000000 sykliä
- Max. toimintavirta: 6A
- Rungon koot: 55x30,5x30mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RAJAKYTKIN - SÄÄDETTÄVÄ TANKO, JONKA PITUUS ON R 25-140MM - 6A GLDB01A4J
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HONEYWELL |
| Anturin tyyppi | rajakytkin |
| Toimilaite laji | säädettävä tanko, jonka pituus on R 25-140mm |
| Lähdön konfiguraatio | NO + NC |
| Max. toimintavirta | 6A |
| Kytkentäjännite | max. 250V DC |
| Kytkentäjännite | max. 600V AC |
| Liitin | PG13,5 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Rungon koko | 55x30,5x30mm |
| Asennusaukkojen määrä | 2 |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Rungon materiaali | muovi |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 240V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,55A / 120V DC |
| Mekaaninen kestävyys | 15000000 sykliä |
| Asennusaukkojen rasteri | 20...22mm |
| Kytkinten ominaisuudet | hyppykoskettimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista