Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CROUZET Mekaaninen kestävyys 10000000 sykliä Toimintalämpötila -5...50°C Pneumatiikan moduulin tyyppi rajakatkaisin Lähdön konfiguraatio NC Pneumaattinen liitin liitäntäputket Ø 6... Lue lisää
147,18 €(Sis.alv)
117,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CROUZET81921719
- Paino: 83.2 g
- Toimintalämpötila: -5...50°C
- Valmistaja: CROUZET
- Massa: 100g
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CROUZET |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Toimintalämpötila | -5...50°C |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | rajakatkaisin |
| Lähdön konfiguraatio | NC |
| Pneumaattinen liitin | liitäntäputket Ø 6 mm |
| Toimilaite laji | vipu R 20mm, Ø12mm muovirulla |
| Toimintapaine | 0,18...8bar |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €