Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PNEUMAT Pneumatiikan moduulin tyyppi pyöreä toimilaite Männän halkaisija 25mm Männän isku 80mm Toimintapaine 1...10bar Rungon materiaali alumiini Tiivistemateriaali NBR-kautsu... Lue lisää
56,59 €(Sis.alv)
45,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FDNM025.0080
- Paino: 0.3 kg
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: PNEUMAT SYSTEM
- Valmistaja: PNEUMAT
- Sovellus: paineilma
- Tuotantosarja: Flowmatik
- Rungon materiaali: alumiini
- Männän isku: 80mm
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | pyöreä toimilaite |
| Männän halkaisija | 25mm |
| Männän isku | 80mm |
| Toimintapaine | 1...10bar |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Sovellus | paineilma |
| Tuubin materiaali | ruostumaton teräs |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | mekaaninen iskunvaimennus |
| Tuotantosarja | Flowmatik |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €