Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PNEUMAT Pneumatiikan moduulin tyyppi pneumaattinen venttiili Toimintapaine 2,5...10bar Venttiilin toiminto 5/2 yksiasentoinen Ruuvikierre G 1/4" Virtaus 1100l/min Toimintalämpötila max.... Lue lisää
94,63 €(Sis.alv)
75,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 522-MC
- Paino: 0.2 kg
- Toimintalämpötila: max. 60°C
- Valmistaja: PNEUMAT SYSTEM
- Valmistaja: PNEUMAT
- Ruuvikierre: G 1/4"
- Sovellus: paineilma
- Virtaus: 1100l/min
- Venttiilin toiminto: 5/2 yksiasentoinen
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | pneumaattinen venttiili |
| Toimintapaine | 2,5...10bar |
| Venttiilin toiminto | 5/2 yksiasentoinen |
| Ruuvikierre | G 1/4" |
| Virtaus | 1100l/min |
| Toimintalämpötila | max. 60°C |
| Sovellus | paineilma |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | jousipalautus |
| Syöttöpaine | 2,5...10bar |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €