Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PNEUMAT Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi pneumaattinen johto Toimintapaine max. 11bar Pituus 25m Materiaali polyuretaani Johdon ulkohalkaisija 4mm Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja... Lue lisää
25,76 €(Sis.alv)
20,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 259.04SB-25
- Paino: 0.25 kg
- Materiaali: polyuretaani
- Sarja: Economy
- Toimintalämpötila: -40...60°C
- Valmistaja: PNEUMAT SYSTEM
- Valmistaja: PNEUMAT
- Väri: sininen
- Sovellus: öljy
- Sovellus: otsoni
- Sovellus: happi
- Pituus: 25m
- Johdon ulkohalkaisija: 4mm
- Tilattavissa 17 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | pneumaattinen johto |
| Toimintapaine | max. 11bar |
| Pituus | 25m |
| Materiaali | polyuretaani |
| Johdon ulkohalkaisija | 4mm |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Flowmatik |
| Johdon sisähalkaisija | 2,5mm |
| Väri | sininen |
| Toimintalämpötila | -40...60°C |
| Sovellus | happi |
| Sovellus | öljy |
| Sovellus | otsoni |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €