Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FESTO Sovellus inertit kaasut Sovellus paineilma Pneumatiikan elementtien ominaisuus kondensaatin automaattinen tyhjennys Pneumatiikan moduulin tyyppi paineilmasuodatin/-säädin Kotelon... Lue lisää
562,96 €(Sis.alv)
448,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LFR-12-D-MIDI-A
- Paino: 1.22 kg
- Kotelon materiaali: sinkkivalu
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: FESTO
- Sovellus: paineilma
- Sovellus: inertit kaasut
- Massa: 920g
- Tuotantosarja: D
- Virtaus: 3400l/min
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FESTO |
| Sovellus | inertit kaasut |
| Sovellus | paineilma |
| Pneumatiikan elementtien ominaisuus | kondensaatin automaattinen tyhjennys |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | paineilmasuodatin/-säädin |
| Kotelon materiaali | sinkkivalu |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Toimintapaine | 2...12bar |
| Suodatuksen tarkkuus | 40µm |
| Ulostulopaine | 0,2...12bar |
| Virtaus | 3400l/min |
| Tuotantosarja | D |
| Tulokierre | G 1/2" sisäinen |
| Lähtökierre | G 1/2" sisäinen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €