- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BALLUFF Anturin käyttötapa DARK-ON Anturin käyttötapa LIGHT-ON Tiivistysluokka IP67 Liitin M8 uros Lähdön konfiguraatio PNP / NO / NC Anturi laji rako- Rungon materiaali sinkki... Lue lisää
240,54 €(Sis.alv)
191,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BGL001W
- Paino: 82.2 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: M8 uros
- Anturin tyyppi: valosähköinen
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: BALLUFF
- Ulkoiset koot: 25x54x10mm
- Rungon materiaali: sinkki
- Napojen lukumäärä: 3
- Max. toimintavirta: 200mA
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Anturin käyttötapa: LIGHT-ON
- Anturin käyttötapa: DARK-ON
- Anturi laji: rako-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
OPTINEN ANTURI - RAKO-PNP / NO / NC - DARK-ON,LIGHT-ON BGL 5A-001-S49
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BALLUFF |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | M8 uros |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO / NC |
| Anturi laji | rako- |
| Rungon materiaali | sinkki |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Raon leveys | 5mm |
| Ulkomitat | 25x54x10mm |
| Max. toimintavirta | 200mA |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 3kHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista