- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BALLUFF Liitin M12 uros Rungon materiaali metalli Lähdön konfiguraatio PNP Anturin tyyppi valosähköinen Ulottuvuus 0...0,6m Max. toimintavirta 0,1A Napojen lukumäärä 4 Virtalähteen... Lue lisää
522,08 €(Sis.alv)
416,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BOS0032
- Paino: 94.3 g
- Liitin: M12 uros
- Anturin tyyppi: valosähköinen
- Valmistaja: BALLUFF
- Rungon materiaali: metalli
- Napojen lukumäärä: 4
- Max. toimintavirta: 0,1A
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Anturin käyttötapa: LIGHT-ON
- Anturin käyttötapa: DARK-ON
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
OPTINEN ANTURI - MITTA-ALUE: 0÷600MM - PNP - DARK-ON,LIGHT-ON BOS 21M-PA-LD10-S4
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BALLUFF |
| Liitin | M12 uros |
| Rungon materiaali | metalli |
| Lähdön konfiguraatio | PNP |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Ulottuvuus | 0...0,6m |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |
| Käyttötila | heijastava |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista