
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M8 - PIN: 4 - 1M - PISTOKE
7000-88011-6110100
Tuotekoodi: 7000-88011-6110100
29,82 €(Sis.alv)
23,76 €(alv 0%)
Tilattavissa 28 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BALLUFF |
| Tuotantosarja | BOS |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | M8 uros |
| Rungon materiaali | PBT |
| Rungon materiaali | termoplastinen PC |
| Lähdön konfiguraatio | PNP |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Ulottuvuus | 0,3...10m |
| Ulkomitat | 42,3x10,8x19,5mm |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 2kHz |
| Yhteensopivat tuotteet | P250 |
| Anturin käyttötapa | DARK-ON |
| Anturien ominaisuudet | Erikseen tilattava heijastin. |
| Anturien ominaisuudet | herkkyyden säätö |
| Käyttötila | heijastava, heijastimen kanssa |



























































