Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QOLTEC Type of automation module ohjain Valvottu koko 230V AC 50/60Hz Asennus DIN-kiskolle Toimintalämpötila -25...70°C Ulkomitat 46x100x114mm Max. toimintavirta 60A Nimellisvirta 5A... Lue lisää
27,19 €(Sis.alv)
21,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QOLTEC-50888
- Paino: 0.28 kg
- Nimellisvirta: 5A
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: QOLTEC
- Ulkoiset koot: 46x100x114mm
- Max. toimintavirta: 60A
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Type of automation module | ohjain |
| Valvottu koko | 230V AC 50/60Hz |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulkomitat | 46x100x114mm |
| Max. toimintavirta | 60A |
| Nimellisvirta | 5A |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Lasketun mitan koko | sähköenergia |
| Mittauksen tyyppi | suora |
| Tarkkuusluokka | 1 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €