
Ag Termopasty
KORKEAN LÄMPÖTILAN VOITELURASVA - AEROSOLI - PURKKI - 100ML
ART.AGT-152
Tuotekoodi: SMAR-MOLI-100
6,02 €(Sis.alv)
4,80 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BESEL |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Asennus | jalat |
| Moottorien ominaisuudet | jatkuva käyttö S1 |
| Väri | RAL 5010 |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Toimintalämpötila | -15...40°C |
| Nimellismomentti | 7,7Nm |
| Nimellisvirta | 7,2A |
| Napaluku | 4 |
| Akselikorkeus | 90 |
| Teho | 1,1kW |
| Moottorin nimlliskierrosluku | 1370kiertoa/min |
| Moottorin laji | 1-vaiheinen |
| Moottorin tyyppi | AC |
| Eristysluokka | F |



















