Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MITTARI - DC-VIRTA - 100÷240VAC - PANEELIASENNETTAVA - MT4W - NÄYTTÖ: LED - 0÷5A
MT4W-DA-41



Valmistaja AUTONICS Näytön tyyppi LED Type of automation module mittari Tuotantosarja MT4W Ohjausmenetelmä muovinäppäimistö Asennus paneelille Sähköliitäntä ruuviliittimet... Lue lisää
123,12 €(Sis.alv)
98,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MT4W-DA-41
- Paino: 0.34 kg
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: AUTONICS
- Ulkoiset koot: 96x48x106mm
- Asennusaukon koot: 92x45mm
- Tuotantosarja: MT4W
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MITTARI - DC-VIRTA - 100÷240VAC - PANEELIASENNETTAVA - MT4W - NÄYTTÖ: LED - 0÷5A MT4W-DA-41
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AUTONICS |
| Näytön tyyppi | LED |
| Type of automation module | mittari |
| Tuotantosarja | MT4W |
| Ohjausmenetelmä | muovinäppäimistö |
| Asennus | paneelille |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Hallittu arvoalue | 0...5A |
| Näytön korkeus 1 | 14,2mm |
| Asennusaukon koot | 92x45mm |
| Ulkomitat | 96x48x106mm |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Valvottu koko | DC-virta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista