- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IBO Hydrauliikkatarvikkeiden tyyppi manometri Toimintapaine 0...6bar Sovellus vesi Pneumaattinen liitin G 1/4" Pneumaattinen liitin takaliitäntä Kotelon materiaali muovi Halkaisija 60mm... Lue lisää
6,41 €(Sis.alv)
5,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IBO-KAT01200
- Paino: 70 g
- Halkaisija: 60mm
- Kotelon materiaali: muovi
- Valmistaja: IBO
- Sovellus: vesi
- Tilattavissa 40 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IBO |
| Hydrauliikkatarvikkeiden tyyppi | manometri |
| Toimintapaine | 0...6bar |
| Sovellus | vesi |
| Pneumaattinen liitin | G 1/4" |
| Pneumaattinen liitin | takaliitäntä |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Halkaisija | 60mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista