- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MAGNEETTIKENTÄN ANTURI - MÄNNÄN ASENNON - 10÷30VDC - OUT: PNP / NO
BMF 235K-PS-C-2A-SA2-S49-00,3



Valmistaja BALLUFF Sovellus T-slot cylinder Toimintalämpötila -25...85°C Ulkomitat 23,5x5x6,1mm Ulostulojen pituus 0,3m Napojen lukumäärä 3 Virtalähteen jännite 10...30V DC... Lue lisää
82,73 €(Sis.alv)
65,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BMF00C4
- Paino: 15.2 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: M8
- Liitin: johdot
- Anturin tyyppi: magneettikentän
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: BALLUFF
- Sovellus: T-slot cylinder
- Ulkoiset koot: 23,5x5x6,1mm
- Napojen lukumäärä: 3
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Anturi laji: männän asennon
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MAGNEETTIKENTÄN ANTURI - MÄNNÄN ASENNON - 10÷30VDC - OUT: PNP / NO BMF 235K-PS-C-2A-SA2-S49-00,3
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BALLUFF |
| Sovellus | T-slot cylinder |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Ulkomitat | 23,5x5x6,1mm |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 3kHz |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | johdot |
| Liitin | M8 |
| Anturin tyyppi | magneettikentän |
| Anturi laji | männän asennon |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista