Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PNEUMAT Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi liitin Liittimen versio letkuliitin Toimintapaine max. 10bar Kotelon materiaali messinki Tiivistemateriaali FPM Koko D 6mm D1-mitta 9mm L-mitta... Lue lisää
2,97 €(Sis.alv)
2,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: K06D-WO6
- Paino: 20 g
- Kotelon materiaali: messinki
- Toimintalämpötila: -5...180°C
- Valmistaja: PNEUMAT SYSTEM
- Valmistaja: PNEUMAT
- Koko D: 6mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN - LETKULIITIN - MAX.10BAR - MESSINKI - TIIVISTYS: FPM - D: 6MM K06D WO6
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PNEUMAT |
| Pneumatiikan lisätarvikkeiden tyyppi | liitin |
| Liittimen versio | letkuliitin |
| Toimintapaine | max. 10bar |
| Kotelon materiaali | messinki |
| Tiivistemateriaali | FPM |
| Koko D | 6mm |
| D1-mitta | 9mm |
| L-mitta | 37mm |
| Toimintalämpötila | -5...180°C |
| D2-mitta | 4mm |
| Koko L1 | 23mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista