Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CROUZET Asennus paneelille Toimintalämpötila -10...60°C TU1 maks. laskutaajuus 25Hz Nollaustapa käsinollaus Virran lähde ulkoiset Sähköliitäntä ruuviliittimet Näytön korkeus 1... Lue lisää
119,65 €(Sis.alv)
95,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CROUZET99776927
- Paino: 74.1 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: CROUZET
- Asennusaukon koot: 23x37mm
- Tuotantosarja: CIM24
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Sovelletun näytön laji: mekaaninen ilmaisin
- Virran lähde: ulkoiset
- Rungon koot: 24x48x60,8mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LASKURI: SÄHKÖMEKAANINEN - MEKAANINEN ILMAISIN - IMPULSSIT - 99999 99776927
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CROUZET |
| Asennus | paneelille |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| TU1 maks. laskutaajuus | 25Hz |
| Nollaustapa | käsinollaus |
| Virran lähde | ulkoiset |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Näytön korkeus 1 | 4mm |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Tulon 1 ominaisuudet | impulssin minimikestoaika, 20ms |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Asennusaukon koot | 23x37mm |
| Laskentaulottuma | 99999 |
| Tuotantosarja | CIM24 |
| Rungon koko | 24x48x60,8mm |
| Lasketun mitan koko | impulssit |
| Laskurin tyyppi | sähkömekaaninen |
| Näytön tyyppi | mekaaninen ilmaisin |
| Tulo 1 laji | jännitetulo |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista