Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CROUZET Laskentaulottuma -999999...999999 Virtalähteen jännite 230V AC Sähköliitäntä ruuviliittimet Asennus paneelille Toimintalämpötila -10...50°C Tulo 2 laji NPN Tulo 2 laji PNP... Lue lisää
426,38 €(Sis.alv)
339,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CROUZET-87629114
- Paino: 0.29 kg
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: CROUZET
- Asennusaukon koot: 45x45mm
- Tuotantosarja: CTR48E
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: LCD x2
- Virran lähde: ulkoiset
- Rungon koot: 48x48x112,8mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CROUZET |
| Laskentaulottuma | -999999...999999 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Asennus | paneelille |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Tulo 2 laji | NPN |
| Tulo 2 laji | PNP |
| Laskurin tyyppi | sähköinen |
| Virran lähde | ulkoiset |
| Lähtö 1 laji | SPST-NO |
| Lähtö 2 laji | SPDT |
| Sähköiset tulon 1 parametrit | 0...2V |
| Sähköiset tulon 1 parametrit | 3,5...30V |
| Tulon 2 sähköiset parametrit | 0...2V |
| Tulon 2 sähköiset parametrit | 3,5...30V |
| Näytön 2 korkeus | 7mm |
| Näytön korkeus 1 | 9mm |
| Asennusaukon koot | 45x45mm |
| Rungon koko | 48x48x112,8mm |
| TU1 maks. laskutaajuus | 5kHz |
| TU2 maks. laskutaajuus | 5kHz |
| Tuotantosarja | CTR48E |
| Laskurin laji | etenevä/peruuttava |
| Lasketun mitan koko | impulssit |
| Tulo 1 laji | NPN |
| Tulo 1 laji | PNP |
| Nollaustapa | käsinollaus |
| Nollaustapa | sähköinen nollaus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Lisäohjaussyötöt | LOCK |
| Lisäohjaussyötöt | RESET |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €