Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Baumer IVO Laskurin tyyppi mekaninen Näytön tyyppi mekaaninen ilmaisin Lasketun mitan koko iskut Laskentaulottuma 99999 Nollaustapa käsinollaus Toimintalämpötila -10...60°C Rungon... Lue lisää
181,72 €(Sis.alv)
144,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SX-H127B
- Paino: 76.2 g
- Asennus: ruuvi-
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: Baumer IVO
- Sovelletun näytön laji: mekaaninen ilmaisin
- Alustan mitat: 40x46mm
- Rungon koot: 40x29x25,5mm
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Baumer IVO |
| Laskurin tyyppi | mekaninen |
| Näytön tyyppi | mekaaninen ilmaisin |
| Lasketun mitan koko | iskut |
| Laskentaulottuma | 99999 |
| Nollaustapa | käsinollaus |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Rungon koko | 40x29x25,5mm |
| Näytön korkeus 1 | 4,5mm |
| Asennus | ruuvi- |
| Alustan mitat | 40x46mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €