
APAR
AUTOMAATIOSÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - -1999÷9999 - SPDT - AR650
AR650/P/P/P/WA
Tuotekoodi: AR650PPPWA
359,14 €(Sis.alv)
286,16 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | GUENTHER |
| Anturin tyyppi | lämpötilat |
| Lämpötilan anturin laji | Pt1000 |
| Toleranssi | A-luokka |
| Ulkomitat | Ø6x100mm |
| Asennus | G1/2 A |
| Sähköliitäntä | M12 |
| Lähdöt | johdot, x4 |
| Toimintalämpötila | -20...180°C |



































