
APAR
AUTOMAATIOSÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - -1999÷9999 - SPDT - 0÷50°C
AR621/P
Tuotekoodi: AR621P
239,92 €(Sis.alv)
191,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | GUENTHER |
| Anturin tyyppi | lämpötilat |
| Lämpötilan anturin laji | Pt100 |
| Toleranssi | A-luokka |
| Ulkomitat | Ø6x100mm |
| Asennus | G1/2 A |
| Sähköliitäntä | M12 |
| Lähdöt | johdot, x3 |
| Toimintalämpötila | 0...100°C |
| Anturien ominaisuudet | integroitu lämpötilamuunnin 4...20 mA |





























































