
APAR
AUTOMAATIOSÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - -1999÷9999 - SPDT - 0÷50°C
AR621/P
Tuotekoodi: AR621P
239,92 €(Sis.alv)
191,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | GUENTHER |
| Toleranssi | B-luokka |
| Lämpötilan anturin laji | Pt100 |
| Johdon pituus | 1,5m |
| Anturin tyyppi | lämpötilat |
| Eristyksen materiaali | lasikuitu |
| Toimintalämpötila | -100...200°C |
| Resistanssi | 100ohm |
| Lähdöt | johto x2 |
| Ulkomitat | Ø6x50mm |




























































