
APAR
AUTOMAATIOSÄÄDINMODULI - LÄMPÖTILA - -1999÷9999 - SPDT - 0÷50°C
AR621/P
Tuotekoodi: AR621P
239,92 €(Sis.alv)
191,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TEWA TEMPERATURE SENSORS |
| Anturin tyyppi | lämpötilat |
| Lämpötilan anturin laji | Pt100 |
| Toimintalämpötila | -40...300°C |
| Johtojen koot | Ø0,2x11mm |
| Ulkomitat | 5x2x1,1mm |
| Resistanssi | 100ohm |
| Lämpötilakerroin | 3851ppm/°C |
| Toleranssi | A-luokka |
| Lähdöt | johdot, x2 |



























































