Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CROUZET Laskurin tyyppi sähkömekaaninen Lasketun mitan koko työaika Näytön tyyppi mekaaninen ilmaisin Virtalähteen jännite 190...253V AC Laskentaulottuma 99999,99h Rungon koko... Lue lisää
59,69 €(Sis.alv)
47,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CROUZET-99772714
- Paino: 62.2 g
- Tiivistysluokka: IP52
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -15...50°C
- Valmistaja: CROUZET
- Asennusaukon koot: 45x45mm
- Tuotantosarja: CHM48
- Virtalähteen jännite: 190...253V AC
- Sovelletun näytön laji: mekaaninen ilmaisin
- Rungon koot: 48x48x35mm
- Tilattavissa 13 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CROUZET |
| Laskurin tyyppi | sähkömekaaninen |
| Lasketun mitan koko | työaika |
| Näytön tyyppi | mekaaninen ilmaisin |
| Virtalähteen jännite | 190...253V AC |
| Laskentaulottuma | 99999,99h |
| Rungon koko | 48x48x35mm |
| Tuotantosarja | CHM48 |
| Toimintalämpötila | -15...50°C |
| Näytön korkeus 1 | 4mm |
| Asennusaukon koot | 45x45mm |
| Nollaustapa | ei ole |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Tiivistysluokka | IP52 |
| Asennus | paneelille |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €