Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CROUZET Asennus paneelille Toimintalämpötila -15...50°C Virtalähteen jännite 4...36V AC Virtalähteen jännite 4...36V DC Nollaustapa ei ole Lasketun mitan koko työaika Näytön... Lue lisää
52,65 €(Sis.alv)
41,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CROUZET-99783710
- Paino: 68 g
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -15...50°C
- Valmistaja: CROUZET
- Virtalähteen jännite: 4...36V DC
- Virtalähteen jännite: 4...36V AC
- Sovelletun näytön laji: mekaaninen ilmaisin
- Tilattavissa 12 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CROUZET |
| Asennus | paneelille |
| Toimintalämpötila | -15...50°C |
| Virtalähteen jännite | 4...36V AC |
| Virtalähteen jännite | 4...36V DC |
| Nollaustapa | ei ole |
| Lasketun mitan koko | työaika |
| Näytön tyyppi | mekaaninen ilmaisin |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Laskurin tyyppi | sähkömekaaninen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €