
LUTRONIC
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12 - PIN: 4 - 0,3M - 30VDC
1210 1206 04 L2 002 0,3M
Tuotekoodi: 1210120604L2002-03
41,60 €(Sis.alv)
33,15 €(alv 0%)
Tilattavissa 27 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BALLUFF |
| Pää laji | sisäänrakennetut |
| Tuotantosarja | GLOBAL |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | M12 uros |
| Anturin tyyppi | kapasiteetti |
| Anturin kotelo | M18 |
| Rungon materiaali | PBT |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Ulottuvuus | 2...8mm |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 100Hz |



























































