- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAPASITIIVINEN ANTURI - MITTA-ALUE: 1÷8MM - OUT: PNP / NC - 2M
BCS M18B4N1-POC80D-EP02

Valmistaja BALLUFF Pää laji sisäänrakennetut Tiivistysluokka IP67 Liitin johdot Anturin tyyppi kapasiteetti Anturin kotelo M18 Lähdön konfiguraatio PNP / NC Toimintalämpötila -25...85°C... Lue lisää
179,50 €(Sis.alv)
143,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BCS00LR
- Paino: 50 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: johdot
- Anturin tyyppi: kapasiteetti
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: BALLUFF
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Anturin kotelo: M18
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAPASITIIVINEN ANTURI - MITTA-ALUE: 1÷8MM - OUT: PNP / NC - 2M BCS M18B4N1-POC80D-EP02
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BALLUFF |
| Pää laji | sisäänrakennetut |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | johdot |
| Anturin tyyppi | kapasiteetti |
| Anturin kotelo | M18 |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NC |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Ulottuvuus | 1...8mm |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 100Hz |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista