- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAPASITIIVINEN ANTURI - MITTA-ALUE: 1÷20MM - OUT: PNP / NO - 0,3M
BCS Q40BBAA-PSC20C-EP00,3-GS49

Valmistaja BALLUFF Ulkomitat 40x40x10mm Toimintalämpötila -5...85°C Lähdön konfiguraatio PNP / NO Pää laji sisäänrakennetut Ulottuvuus 1...20mm Ulostulojen pituus 0,3m Napojen lukumäärä 3... Lue lisää
82,41 €(Sis.alv)
65,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BCS00U6
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: M8
- Liitin: johdot
- Anturin tyyppi: kapasiteetti
- Toimintalämpötila: -5...85°C
- Valmistaja: BALLUFF
- Ulkoiset koot: 40x40x10mm
- Napojen lukumäärä: 3
- Virtalähteen jännite: 10...30V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAPASITIIVINEN ANTURI - MITTA-ALUE: 1÷20MM - OUT: PNP / NO - 0,3M BCS Q40BBAA-PSC20C-EP00,3-GS49
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BALLUFF |
| Ulkomitat | 40x40x10mm |
| Toimintalämpötila | -5...85°C |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO |
| Pää laji | sisäänrakennetut |
| Ulottuvuus | 1...20mm |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 100Hz |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Liitin | johdot |
| Liitin | M8 |
| Anturin tyyppi | kapasiteetti |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista