- Anturit ja muuntimet
- Teollisuus anturikaapelit
- Teollisuus enkooderit
- Teollisuus induktiiviset anturit
- Teollisuus kaasuanturit
- Teollisuus kallistusanturit
- Teollisuus kosteusanturit
- Teollisuus lämpötila-anturit & muuntimet
- Teollisuus magneetit
- Teollisuus magneettikenttäanturit
- Teollisuus mittamuuntimet ja erottimet
- Teollisuus mittausanturit
- Teollisuus nestetasoanturit
- Teollisuus optiset anturit
- Voima-anturit
- Teollisuus paineanturit ja muuntimet
- Teollisuus termostaatit
- Teollisuus tilavuusanturit
- Toslink lähettimet ja vastaanottimet
- Teollisuus ultraäänianturit
- Teollisuus valokuituanturit
- Teollisuus virtausanturit
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAPASITIIVINEN ANTURI - MITTA-ALUE: 1÷20M - OUT: PNP / NO / NC - TERÄS
BCS M30B4M2-PPM20C-S04G

Valmistaja BALLUFF Anturin tyyppi kapasiteetti Ulottuvuus 1...20m Lähdön konfiguraatio PNP / NO / NC Virtalähteen jännite 10...35V DC Max. toimintavirta 300mA Pää laji sisäänrakennetut... Lue lisää
204,35 €(Sis.alv)
162,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BCS004T
- Paino: 0.2 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Liitin: M12 uros
- Anturin tyyppi: kapasiteetti
- Toimintalämpötila: -30...70°C
- Valmistaja: BALLUFF
- Rungon materiaali: teräs
- Napojen lukumäärä: 4
- Max. toimintavirta: 300mA
- Virtalähteen jännite: 10...35V DC
- Anturin kotelo: M30
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KAPASITIIVINEN ANTURI - MITTA-ALUE: 1÷20M - OUT: PNP / NO / NC - TERÄS BCS M30B4M2-PPM20C-S04G
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BALLUFF |
| Anturin tyyppi | kapasiteetti |
| Ulottuvuus | 1...20m |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO / NC |
| Virtalähteen jännite | 10...35V DC |
| Max. toimintavirta | 300mA |
| Pää laji | sisäänrakennetut |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Maksimikytkentätaajuus | 100Hz |
| Liitin | M12 uros |
| Anturin kotelo | M30 |
| Rungon materiaali | teräs |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Toimintalämpötila | -30...70°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista