
CARLO GAVAZZI
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: NPN / NC - 0,8MM - 10÷30VDC - M5 - IP67
ICS05S23F08M5NC
Tuotekoodi: ICS05S23F08M5NC
99,05 €(Sis.alv)
78,92 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | PHOENIX CONTACT |
| Tuotantosarja | SAC |
| Toimintalämpötila | -25...90°C |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Max. toimintavirta | 4A |
| Max. toimintajännite | 60V AC |
| Max. toimintajännite | 60V DC |
| Polarisaatio | A-koodi - DeviceNet / CANopen |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Liittimen malli | kulmaiset |
| Liitin | pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | M8 naaras |
| Eristeen väri | musta |



























































