Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NOVATEK ELECTRO Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja RNPP Ulkomitat 90,2x36x64,5mm Toimintalämpötila -35...55°C Virran lähde testatusta verkosta Lähtö 2 laji SPDT Lähtö 1 laji SPDT... Lue lisää
70,31 €(Sis.alv)
56,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RNPP-311.1
- Paino: 0.11 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Tiivistysluokka: IP20-liittimien puolelta
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -35...55°C
- Valmistaja: NOVATEK ELECTRO
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 90,2x36x64,5mm
- Tuotantosarja: RNPP
- Virran lähde: testatusta verkosta
- kolmivaiheinen jännite: 3 x 230...400V AC
- Lisätoimitoja: toimintamoodin tila: LED
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NOVATEK ELECTRO |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | RNPP |
| Ulkomitat | 90,2x36x64,5mm |
| Toimintalämpötila | -35...55°C |
| Virran lähde | testatusta verkosta |
| Lähtö 2 laji | SPDT |
| Lähtö 1 laji | SPDT |
| kolmivaiheinen jännite | 3 x 230...400V AC |
| Tulon 2 sähköiset parametrit | 250V AC / 5A |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 5A |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Tiivistysluokka | IP20-liittimien puolelta |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Valvottu koko | jännitteenlasku |
| Valvottu koko | jännitteen nousu |
| Valvottu koko | vaihe-epäsymmetria |
| Valvottu koko | vaiheiden sekvenssi |
| Type of automation module | jännitteenvalvontarele |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €